Nasza strona korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej.

zamknij

Koszt dostawy

Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 18 zł brutto. Przy wyborze opcji za pobraniem doliczana jest kwota 5 zł brutto do przesyłki kurierskiej.

Darmowa dostawa przy zakupach równych lub większych niż 500 zł brutto.

Dostawa

1. Termin realizacji zamówienia przesyłek krajowych na Towary zamówione w Sklepie Internetowym wynosi zazwyczaj 1-2 dni roboczych, chyba że informacja zawarta w opisie Towaru stanowi inaczej – jednak nie więcej niż 30 dni łącznie z dostawą. Termin na dostawę Towaru biegnie od dnia wysłania do Klienta potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Przesyłając do Klienta potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji, Sklep Internetowy może poinformować Klienta o przewidywanym terminie dostawy.

2. Jako formę dostawy Klient może wybrać tylko przesyłkę kurierską.

3. W przypadku wyboru dostawy w formie przesyłki kurierskiej próba doręczenia przesyłki następuje trzy razy. Po trzeciej nieskutecznej próbie doręczenia przesyłki, Towar zostanie zwrócony do Sklepu. O zwrotnym przekazaniu Towaru do Sklepu Klient zostanie powiadomiony poprzez wysłanie do niego korespondencji na adres poczty elektronicznej podany w zamówieniu.

4. Przesyłki realizowane są tylko na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Nie są realizowane zamówienia zagraniczne.

Bezpieczne przesyłki

Przesyłki wysyłane są kurierem DHL.


Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Do kasy